10.10.2016

VIDEO - Ocieplenie stropu pianką natryskową

Na załączonym filmie widać jak w ciekawy sposób wykonano instalację elektryczną na stropie domu jednorodzinnego. Trzeba przyznać, że ułożenie styropianu czy wełny na takiej pajęczynie kabli mogłoby sprawić dużo kłopotu. O mostkach cieplnych takiej izolacji nie wspominając.


W takim przypadku pianka okazała się świetnym rozwiązaniem na wykonania izolacji stropu metodą natryskową. Wszystkie przewody i rury osłonowe zostały zatopione w izolacji.
Elementy drewniane jak murłata i stopy słupów zostały zaizolowane pianką otwartokomórkową. Pozostała część stropu to pianka zamkniętokomórkowa, po której można chodzić.

 

baner1

Siedziba firmy znajduje się w Lublinie jednak ocieplenia pianą poliuretanową wykonujemy na bieżąco na terenie całego województwa lubelskiego między innymi w takich miejscowościach jak: Chełm, Włodawa, Zamość, Hrubieszów, Tomaszów Lubelski, Janów Lubelski, Łęczna Krasnystaw, Kraśnik, Puławy, Radom, Lubartów, Radzyń Podlaski, Bełżyce. Poza tym także województwa mazowieckie, łódzkie, świętokrzyskie.