Poliuretan Spray S-303

s303

S-303

Charakterystyka produktu:

To dwu komponentowy system poliuretanowy, formułowany w celu uzyskania lekkiej pianki o strukturze zamkniętych komórek do aplikacji metodą IN-SITU (na miejscu budowy), która stanowi bezmostkową i trwale związaną z podłożem hydro i termo izolację w już od pierwszej warstwy. Komponenty Poliuretan Spray zawierają autoryzowane ekologiczne środki spieniające (HFCs), które nie niszczą warstwy ozonowej. 

Zastosowanie:

Izolacje termiczne od wewnątrz ścian, stropów, poddaszy oraz zewnętrznych ścian pod warunkiem osłonięcia pianki okładziną elewacyjną chroniącą przed czynnikami atmosferycznymi. Izolacje termiczne pod ogrzewanie podłogowe w budynkach jednorodzinnych.

Pliki do pobrania:

Parametry pianki

WŁAŚCIWOŚCI JEDNOSTKA WARTOŚĆ
Średnia gęstość zaapolikowana Kg/m3 33-43
Przenikalność cieplna W/mK 0.028
Klasa palności (EN-13501-1-1:2007) - M3 EUROCLASS E
Wytrzymałość na ściskanie KPa -
Absorpcja wody % Vol. < 5
Współczynnik dyfuzji pary wodnej (UNE-EN 12086) µ 96.4
 

baner1

Siedziba firmy znajduje się w Lublinie jednak ocieplenia pianą poliuretanową wykonujemy na bieżąco na terenie całego województwa lubelskiego między innymi w takich miejscowościach jak: Chełm, Włodawa, Zamość, Hrubieszów, Tomaszów Lubelski, Janów Lubelski, Łęczna Krasnystaw, Kraśnik, Puławy, Radom, Lubartów, Radzyń Podlaski, Bełżyce. Poza tym także województwa mazowieckie, łódzkie, świętokrzyskie.